Опубліковано

Як працює магазин взуття “Елегант” в умовах карантину

Наші фізичні магазини знову працюють, але з деякими обмеженнями.

Робота магазинів

Торгівля у магазинах взуття “Елегант” здійснюється з дотриманням санітарних норм та рекомендацій, які спрямовані на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) згідно ПОСТАНОВИ МОЗ № 17 від 09.05.2020 Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв‘язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Правила перебування у магазинах:

  1. Дозволяється одночасне перебування відвідувачів у магазині не більше 1 особи на 10 кв. м.
  2. Допуск відвідувачів у магазин та перебування дозволяється лише у засобах індивідуального захисту (маска або респіратор).
  3. Дотримуйтесь дистанції від інших відвідувачіів не менше 1.5 м.
  4. Обробляйте руки антисептиком або користуйтеся одноразовими рукавичками.
  5. Якщо ви відчуваєте симптоми респіраторного захворювання або у вас підвищена температура, будь ласка, залишайтесь вдома.

Наші працівники:

  1. Проходять температурний скринінг перед початком робочої зміни з подальшим не допусканням до виконання обов’язків працівників, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°С або в яких було виявлено ознаки респіраторних захворювань.
  2. Використовують засоби індивідуального захисту та одноразові рукавички.
  3. Регулярно миють руки з рідким антисептичним милом та обробляють їх спиртовмісними антисептиками не рідше ніж раз на 3 години, або після відвідування громадських місць, туалету, прибирання, обслуговування, тощо.
  4. Роблять вологе прибирання та дезінфекцію з використанням миючих та дезінфекційних засобів.

Адресна доставка

На час карантину також діє безкоштовна адресна доставка кур’єром з фізичних магазинів у будь-яку точку міста Мелітополь. Можлива повністю безконтактна доставка до дверей вашої оселі. Ви зможете у безпечній для Вас обстановці приміряти взуття. Ви можете замовити товар на сайті elegantshoes.com.ua.

Доставка по регіонам України працює в нормальному режимі і здійснюється Новою Поштою або Укрпоштою до відділень або кур’єром.

Ми дякуємо за розуміння! Гарного здоров’я та самопочуття!