Взуття бренду SIMENБренд SIMEN виробляє якісне взуття для жінок з натуральних матеріалів. Бренд SIMEN з’явився і вийшов на міжнародний ринок починаючи з 1994 року і належить міжнародному концерну Ergo, який контролює виробництво взуття Simen в Європі і Латинській Америці. Велика частина європейських взуттєвих фабрик SIMEN знаходиться у Польщі. Їхня продукція поставляється у країни Європи та Азії, де має велику аудиторію клієнтів.

В асортименті бренду SIMEN представлені ультрамодні і повсякденні моделі, в яких гармонійно поєднуються класика та останні модні тенденції. Особливістю взуття SIMEN є зручна колодка і витриманий стиль. Навіть моделі на високих підборах є зручними при носінні і дарують комфорт власницям протягом усього дня. Всі моделі бренду SIMEN, як і моделі спортивного стилю, також відрізняються елегантністю.

У колірних рішеннях дизайнери бренду SIMEN віддають перевагу класиці — чорному, білому, а також пастельним тонам. Величезна увага приділяється матеріалам для виробництва взуття. Як зовнішня частина, так і внутрішнє оздоблення, виконуються з натуральних шкір, замші, нубуку та текстилю, що відрізняються високою якістю.