Взуття бренду S. ROSES. Rose — модне взуття для молодих, енергійних, стильних, успішних і впевнених у собі жінок.

Взуття S. Rose від міжнародного взуттєвого концерну ERTA — здатне перетворити будь-який наряд і підкреслити власний імідж, зробивши його унікальним. Модний дизайн взуття задовольнить найвишуканіший смак і дозволить завжди залишатися в тренді.

У колекціях представлені моделі в різних стилях, які поєднуються з будь-яким одягом. Ви легко зможете підібрати відповідну по стилю і рівню комфорту пару взуття.

Секрет успіху торгової марки S. Rose — бездоганна якість взуття, яка обумовлена наступними перевагами:

Трендові моделі. Штат стилістів, дизайнерів і маркетологів тримають руку на пульсі світових тенденцій взуттєвої моди. Тому колекції S. Rose відрізняють оригінальний дизайн, широка колірна гамма і різноманітність моделей.

Комфорт. При створенні кожної моделі ми думаємо не тільки про естетичну красу, а й ваш комфорт. Зручність — один з основних факторів при виборі взуття. Якщо воно зручне і стильне, як у S. Rose, сумнівів в його покупці не може бути.

Якість. Ми ретельно контролюємо якість продукції, що випускається, на всіх етапах виробництва. Взуття торгової марки S. Rose виготовляється виключно з натуральної шкіри з використанням правильних промислових технологій.