Взуття бренду RespectRespect Your­self (англ. Повага до себе) — це унікальна риса характеру. Людині, з цією рисою, вистачає сил і часу піклуватися про рідних та близьких, бути уважним по відношенню себе і до інших людей.

Бренд взуття Respect, для безлічі покупців, став символом всього того, що гідно поваги: ​​впевненості в собі, сміливості, гідності, сили духу і бажання не зупинятися на досягнутому, чуйності та щирості.

Взуття Respect виробляється в багатьох країнах світу, а саме в Європі, Південній Америці та Південно-Східній Азії, завжди впевнено виділяється якістю, різноманітністю і комфортом. Той хто одного разу вибрав взуття Respect, на багато років зупиняє свій вибір на цій торговій марці.

Історія Respect бере свій початок у 2000 році, коли на базі Першої взуттєвої фабрики м. Санкт-Петербурга було організовано виробництво взуття торгової марки «Respect». Завдяки спільній творчій роботі дизайнерів з СНД, Англії та Гонконгу, взуття марки Respect не відстає від останніх тенденцій світової моди. Асортимент взуття дуже широкий, від класики до спорту та молодіжних ліній.

Взуття Respect — це неординарні рішення, дизайнерські фантазії, соковита палітра і розумні ціни.
Фірмові магазини бренду Respect можна знайти в багатьох містах України і СНД. Найякісніше і модне шкіряне взуття бренду Respect Ви також можете купити в магазинах Елегант у місті Мелітополі або замовити у нашому Інтернет-магазині по всій Україні.