Взуття бренду Palazzo D’oroPalaz­zo D’oro — виробник елітного, красивого і комфортного взуття. Для пошиття взуття використовуються високоякісні натуральні матеріали. Шкіра, що поставляється з Італії, Індії та Пакистану, володіє хорошими вологозахисними, брудовідштовхуючими, естетичними і гігієнічними властивостями. Вона прекрасно пропускає повітря і пари вологи, забезпечуючи тим самим необхідний мікроклімат.

Антистатичні і антишокові вставки і устілки гасять динамічні, статичні та ударні навантаження на стопу і хребет, знижуючи ризик виникнення захворювань і травм. У розробці моделей беруть участь майстри з Італії, Португалії та Німеччини. При цьому враховуються не тільки останні модні тренди, але і кліматичні особливості конкретного регіону.

В асортименті Palaz­zo D’oro проглядаються кілька основних напрямків: Clas­sic — взуття в класичному стилі; Fash­ion — ультрамодні варіанти; Men’s — чоловіча колекція; Teen’s — сучасна молодіжна лінія; Com­fort — зручне легке взуття для будь-якого віку.

Історія бренду почалася в 1991 році з відкриття в Югославії невеликої взуттєвої фабрики. За короткий термін компанія зуміла перетворитися в групу підприємств, що виконує весь цикл операцій по створенню взуття, від дизайну і до виготовлення. Подібне стало можливим завдяки незмінно високому попиту на продукцію Palaz­zo D’oro, зумовленого оптимальним співвідношенням якості та вартості, а також зручності без шкоди для зовнішнього середовища.

Компанія Palaz­zo D’oro — один з лідерів ринку взуття. На сьогоднішній день Palaz­zo D’oro — група динамічно розвиваються сучасних підприємств, які об’єднують між собою всі етапи виробництва — від дизайну до виходу з конвеєра вже готового взуття. Наше взуття користується заслуженою популярністю у покупців в Україні, країнах СНД і Європи.

Успіх марки обумовлений оптимальним співвідношенням ціни і якості, яке досягається, в першу чергу, ретельним підходом до вибору використовуваних матеріалів, а також контролем якості на кожному етапі виробництва.

При створенні кожної колекції Palaz­zo D’oro завжди ставить на чільне місце дві речі, які, на наш погляд, є визначальними для кожного — комфорт і краса. Широко відомий вислів «краса вимагає жертв» для нас є тим, що ми з усіх сил намагаємося спростувати і довести зворотне: краса можлива і без них. Palaz­zo D‘oro — філософія стилю та комфорту.