Про нас

Професіонали магазину взуття ЕЛЕГАНТ працюють на ринку взуття більше 18 років і мають багаторічний досвід у виборі колекцій і продажах брендового шкіряного взуття. Взуття — це наше покликання і пристрасть! Все це відображено в філософії і цінностях магазину взуття ЕЛЕГАНТ.

Якщо Ви хочете придбати комфортне, якісне, модне взуття в доброзичливій атмосфері, отримати професійну консультацію по догляду за взуттям, то Ви зробили правильний вибір! Магазин взуття ЕЛЕГАНТ з любов’ю представляє Вам колекції і хоче щоб взуття зігрівало, прикрашало і відображало Ваш образ у будь-яку пору року.

Колекції магазину взуття ЕЛЕГАНТ кожен сезон складаються з кращих імпортних брендових моделей взуття, представлених на ринку України. Хоча ми вважаємо, що класика ніколи не виходить з моди, в магазинах взуття ЕЛЕГАНТ завжди представлені модні тенденції. У нашому взутті Ви будете завжди виділятися з натовпу і виглядати актуально! Також в магазинах взуття ЕЛЕГАНТ представлене ​​взуття з антистресовими та ортопедичними елементами, адже і зручність і якість ніколи не виходять з моди, а є запорукою здоров’я наших покупців.

В даний час магазин взуття ЕЛЕГАНТ працює з такими взуттєвими брендами як Respect, Baden, NIKGIATOMA NICCOLI, der Spur, PALAZZO D‘ORO, MARIO CORSO, SIMEN та Modus Viven­di.

Наші девізи — це вишуканість модних класичний ліній, зручність і комфорт кожного дня, безкомпромісна якість, яскрава індивідуальність і носіння взуття з задоволенням! У нашому магазині ви зможете знайти взуття напрямів модна класика, класика, fash­ion, com­fort, casu­al та спортивний стиль.

Ми завжди працюємо для наших покупців. Це відображено в ретельно відібраних колекціях взуття та аксесуарів, а також в гнучкій дисконтній системі і акціях, спрямованих в першу чергу на вигоду наших постійних покупців. Ми дуже дорожимо своєю репутацією, тому Ви завжди отримаєте чесну знижку за іменним дисконтом в залежності від своїх минулих придбань, або знижку по акції в кінці сезону.

Ми завжди прислухаємося до думки і побажань покупців, завжди намагаємося забезпечити їх якісним взуттям за розумною ціною. Хочемо, щоб кожен день в нашому взутті був для Вас задоволенням!

Довіртеся професіоналам і дозвольте вибрати Ваш чарівний образ!