Правила експлуатації взуття

Купівля

Правильно підбирайте взуття за розміром та повнотою з урахуванням індивідуальних особливостей стопи, тому що в разі невідповідності розмірів взуття та Вашої ноги можуть виникнути наступні проблеми – деформація взуття, розрив швів, поява тріщин та заломів. Підбирайте взуття за розміром стоячи – стопа не повинна бути стиснута.

При замовленні через Інтернет-магазин “ЕЛЕГАНТ”, керуйтеся нашою таблицею по підбору розміру взуття або зробіть дзвінок для консультації з нашим спеціалістом. При оформленні замовлення, бажано указати довжину вашої стопи з точністю до міліметрів. Це дозволить ще раз, точно перевірити відповідність замовленого розміру взуття.

Чищення

Після кожного одягання очищуйте взуття від пилу та бруду. Забороняється мити шкіряні вироби водою. Використовуйте для цього спеціальні засоби – шампуні, плямовивідники.

Сушіння

Якщо взуття намокло, висушіть його в умовах кімнатної температури, використовуючи спеціальні прилади для збереження форми.

Категорично забороняється сушіння на батареї або за допомогою нагрівальних приладів.

Волога самостійно зникне із взуття приблизно через 20 годин.

Обробка

Перед використанням щойно придбаного взуття необхідно захистити його (крім лакового) від вологи, бруду, пилу та плям за допомогою спеціального засобу. Просочувальний засіб слід наносити 3 рази з перервами для висихання.

Для того, щоб взуття довгий час зберігало новий зовнішній вигляд, не промокало, та не втрачало форму, використовуйте спеціальні засоби догляду за взуттям.

Всі виробники дорогого та якісного взуття намагаються фарбувати шкіру натуральними фарбами. З метою запобігання фарбування панчіх, шкарпеток та ніг, у перші дні використання взуття слід застосовувати  аерозоль.

З метою запобігання появі на шкірі плям від солі, рекомендуємо регулярно використовувати  водовідштовхуючі, імпрегнуючі засоби.

Експлуатація

Не рекомендуємо носити одну і ту ж пару взуття щодня. Дайте Вашому взуттю добу, щоб просохнути, відпочити і прийняти первинну форму. Оптимальний варіант — мати 2–3 пари взуття на кожний сезон.

При взуванні використовуйте спеціальний ріжок, щоб шов на п’ятці не розійшовся і виріб не загубив свій первинний вигляд. Не знімайте взуття, наступаючи на зад підошви, цим Ви запобіжите відриву підошви.

Модельне взуття не рекомендується носити по гравію, щебеню, на снігових та мокрих покриттях, особливо там,  де присутня сіль.

Уникайте попадання на взуття їдких речовин.

Лакове взуття не рекомендуємо носити при низьких температурах для запобігання лускання.

Зберігання

При зберіганні взуття для запобігання пересихання треба обов’язково обробити кремом з воском, а для збереження форми взуття користуйтеся внутрішніми вставками.

Зберігати взуття слід в картонній коробці, мішку з тканини або спеціальній шафі при температурі від +14 до +25 градусів Цельсію при відносній вологості 50–80%.

Ремонт

Профілактику та ремонт здійснюйте лише в майстернях, що мають відповідний дозвіл на зазначений вид діяльності.

 

Щоб взуття доставляло Вам задоволення кожен день і служило довгий час – дотримуйтесь цих правил!

Ми бажаємо Вам приємної та зручної ходьби у нашому взутті!