Політика конфіденційності

Останнє оновлення: 31.05.2018

Магазин взуття ЕЛЕГАНТ (“Магазин”) та сайт інтернет-магазину ЕЛЕГАНТ https://www.elegantshoes.com.ua/ (“Сайт”) провадять захист ваших персональних даних і гарантують їх цілісність. Ця сторінка повідомляє про нашу політику щодо збору, використання та розголошення особистої інформації, яку ми отримуємо від користувачів Сайту та клієнтів Магазину.

Ми використовуємо вашу персональну інформацію лише для забезпечення та вдосконалення Сайту та вашого користувацького та клієнтського досвіту. Використовуючи Сайт або надаючи свої персональні дані, ви погоджуєтеся, що інформація збирається та використовується відповідно до цієї політики.

Збір та використання інформації

Під час використання нашого Сайту або в Магазині ми можемо попросити вас надати нам певну персональну інформацію, яка може використовуватися для зв’язку з вами. Особиста інформація може включати, але не обмежується вашим ПІБ, телефоном, електронною адресою, датою народження, адресою проживання (“Особиста інформація”).

Будь-яка інформація, надана користувачем і яка може ідентифікувати користувача, ніколи не буде передана третім особам.

Сайт та Магазин ніколи не збирають та не зберігають інформацію ваших платіжних засобів або носіїв. Для цього використовуються сторонні оператори та засоби, такі як банківські та платіжні системи.

Логування даних

Як і багато інших операторів сайтів, ми збираємо інформацію, яку ваш веб-переглядач надсилає щоразу, коли ви відвідуєте наш Сайт (“Логування даних”).

Дані журналу можуть містити таку інформацію, як адреса Інтернет-протоколу вашого комп’ютера (“IP”), тип браузера, версія браузера, сторінки нашого Сайту, які ви відвідуєте, час і дата вашого відвідування, час, витрачений на ці сторінки та інша статистика.

Крім того, ми можемо використовувати сторонні сервіси, такі як Google Ana­lyt­ics, які збирають, контролюють та аналізують ці дані. З політикою конфіденційності цих сервісів ви можете ознайомитися на веб-сайтах цих сервісів.

Зв’язок

Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію, щоб зв’язатися з вами напряму, інформаційними бюлетенями, маркетинговими або рекламними матеріалами та іншими способами.

Cookies

Файли cook­ie — це файли з невеликою кількістю даних, які можуть містити анонімний унікальний ідентифікатор. Файли cook­ie надсилаються у ваш браузер із веб-сайту та зберігаються на жорсткому диску вашого комп’ютера.

Як і багато сайтів, ми використовуємо “cook­ie” для збору інформації. Ви можете наказати своєму веб-переглядачу відмовитися від всіх файлів cook­ie або вказати, коли файли cook­ie мають надсилатися. Однак, якщо ви не приймаєте використання файлів cook­ie, ви не зможете користуватися деякими частинами нашого Сайту.

Безпека

Безпека вашої особистої інформації важлива для нас, але пам’ятайте, що жоден спосіб передачі через Інтернет, ані методи електронного зберігання не є 100% безпечним. Хоча ми прагнемо використовувати комерційно прийнятні засоби для захисту Вашої особистої інформації, ми не можемо гарантувати її абсолютну безпеку. Якщо з будь-яких причин станеться витік даних, ми зобов’язуємося сповістити вас про це на протязі однієї доби.

Зміни до цієї Політики конфіденційності

Ця Політика конфіденційності набуває чинності з 25.05.2018 і залишатиметься чинною, за винятком будь-яких змін у її положеннях в майбутньому, які будуть дійсними відразу після розміщення на цій сторінці.

Ми залишаємо за собою право будь-коли оновлювати чи змінювати Політику конфіденційності тому ви повинні періодично перевіряти цю Політику конфіденційності. Ваше довгострокове використання Сервісів після публікації будь-яких змін до Політики конфіденційності на цій сторінці означає що ви ознайомлені з цими змінами та погоджуєтесь на дотримання модифікованої Політики конфіденційності.

Якщо ми внесемо які-небудь істотні зміни до цієї Політики конфіденційності, ми повідомимо вас про це через адресу електронної пошти, яку ви надали нам, або розмістивши виразне повідомлення на нашому веб-сайті.

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас виникли питання щодо цієї Політики конфіденційності, зв’яжіться з нами.