Доставка та оплата

Доставка

Доставка по всій Україні здійснюється службою доставки “Нова Пошта”.

При оформленні замовлення Вам необхідно вказати відділення, з якого буде зручно забрати посилку у Вашому місті або замовити адресну доставку кур’єром.

Розташування найближчого відділення “Нової Пошти” до Вашого місця проживання Ви можете переглянути за посиланням Нова Пошта — Найближче відділення.

Після того, як товар буде надіслано, Ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон з номером накладної, за яким Ви зможете відстежити і отримати посилку.

Відстежити переміщення посилки за номером накладної можна за посиланням Нова Пошта — Відстежити

Термін доставки складає 1–2 діб залежно від віддаленості населеного пункту. Після прибуття посилки, вона зберігатиметься у відділенні 4 дні, на 5 день вона автоматично повертається назад до магазину, тому Вам потрібно встигнути її забрати.

Для отримання посилки Вам необхідно мати з собою паспорт, а також знати номер накладної.

Оплата

Післяплата (Оплата після отримання)

Ви отримуєте і сплачуєте за товар у відділенні служби доставки або кур’єру. При цьому можна оглянути (приміряти) одержаний товар до моменту остаточної оплати, а у разі, якщо він не підійшов, відмовитися від покупки.

Якщо Ви задоволені товаром, при отриманні Вам потрібно додатково сплатити за товар, доставку (до 100 грн.). та зворотню пересилку грошей службою доставки “Новая Почта” (20 грн. + 2% від вартості).

Вартість доставки “Новою Поштою” у Ваше місто може бути розрахована за посиланням Нова Пошта — Вартість доставки.

УВАГА! Відправлення замовлення післяплатою виконується лише при передплаті 150 грн. У разі якщо товар підійшов, Ви сплачуєте менше на 150 грн. при отриманні замовлення. Якщо товар не підійшов, сума передплати буде використана для сплати транспортних послуг Новій Пошті.

Передоплата

Відмінність від доставки післяплатою, полягає в тому, що спочатку Ви вносите оплату за товар, а потім забираєте його у відділенні служби доставки сплативши лише за доставку.

На сайті Ви можете оплатити за допомогою платіжного сервісу ПриватБанка — LIQPAY. Доступна безпечна оплата платіжними картами Visa/MasterCard, готівкою або через Приват24. Оплата цим способом є абсолютно безпечною для Покупця. У разі повернення замовлення, на карту повертається повна сума покупки.