Доставка і оплата

Доставка по Україні — Накладений платіж (Оплата товару при отриманні)

Доставка післяплатою по всій Україні здійснюється службою доставки “Нова Пошта”. Цей спосіб означає, що Ви отримуєте і сплачуєте за товар у відділенні служби доставки “Нова Пошта”, при цьому можна оглянути (приміряти) одержаний товар до моменту остаточної сплати, а в разі, якщо він не підійшов, відмовитися від покупки, сплативши лише за доставку.

Якщо Ви задоволені товаром, при отриманні Вам потрібно додатково сплатити за товар, зворотню пересилку грошей службою доставки “Нова Пошта” та вартість доставки у Ваше місто. Вартість доставки у Ваше місто може бути розрахована за посиланням Нова Пошта — Вартість доставки.

При оформленні замовлення Вам необхідно додатково вказати відділення “Нової Пошти”, з якого буде зручно забрати посилку у Вашому місті. При узгодженні замовлення по телефону наш консультант уточнить всі умови доставки та оплати, а також повідомить, коли товар буде надіслано.

Розташування найближчого відділення “Нової Пошти” до Вашого місця проживання Ви можете переглянути за посиланням Нова Пошта — Найближче відділення.

Після того, як товар буде надіслано, Ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон з номером накладної, за яким Ви зможете відстежити і отримати посилку.

Відстежити переміщення посилки за номером накладної можна за посиланням Нова Пошта — Відстежити.

Термін доставки складає 1–2 діб залежно від віддаленості населеного пункту. Після прибуття посилки, вона зберігатиметься у відділенні 4 дні, на 5 день вона автоматично повертається назад до магазину, тому Вам потрібно встигнути її забрати.

Для отримання посилки Вам необхідно мати з собою паспорт, а також знати номер накладної.

Доставка по Україні – Передоплата

Відмінність від доставки післяплатою, полягає в тому, що спочатку Ви вносите оплату за товар, а потім забираєте його у відділенні служби доставки “Нової Пошти” без додаткових платежів або сплативши лише за доставку.

Оплата здійснюється за допомогою платіжної системи Liq­Pay картами Mas­ter­card / Visa, готівкою або за допомогою інтернет банкінгу Приват24. Оплата цим способом є абсолютно безпечна для клієнта.