Доставка і оплата

Доставка по всій Україні здійснюється службою доставки “Нова Пошта”.

Накладений платіж (оплата товару при отриманні)

Цей спосіб означає, що Ви отримуєте і сплачуєте за товар у відділенні служби доставки “Нова Пошта”, при цьому можна оглянути (приміряти) одержаний товар до моменту остаточної оплати, а в разі, якщо він не підійшов, відмовитися від покупки, сплативши лише за доставку.

Якщо Ви задоволені товаром, при отриманні Вам потрібно додатково сплатити за товар, зворотню пересилку грошей службою доставки “Нова Пошта” та вартість доставки у Ваше місто. Вартість доставки у Ваше місто може бути розрахована за посиланням Нова Пошта — Вартість доставки.

Так як Нова Пошта більше не гарантує сплату доставки клієнтом при відмові від замовлення, перед відправкою замовлення з покупця може стягуватися передплата у сумі 150 грн.  за кожну замовлену одиницю товару. У цьому випадку заявлена сума покупки (сума післяплати) буде зменшена на цю суму. 

Передоплата

Відмінність від доставки післяплатою, полягає в тому, що спочатку Ви вносите оплату за товар, а потім забираєте його у відділенні служби доставки “Нової Пошти” без додаткових платежів або сплативши лише за доставку.

Оплата здійснюється за допомогою платіжної системи Liq­Pay (картами Mas­ter­card / Visa, готівкою, Приват24) або прямим банківським переказом на карту Приватбанку. Оплата цим способом є абсолютно безпечною для клієнта. В разі повернення замовлення, на карту повертається повна сума покупки, за вирахуванням суми доставки, якщо доставка не була сплачена клієнтом.

При оформленні замовлення Вам необхідно вказати відділення “Нової Пошти”, з якого буде зручно забрати посилку у Вашому місті. Розташування найближчого відділення “Нової Пошти” до Вашого місця проживання Ви можете переглянути за посиланням Нова Пошта — Найближче відділення.

Після того, як товар буде надіслано, Ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон з номером накладної, за яким Ви зможете відстежити і отримати посилку. Відстежити переміщення посилки за номером накладної можна за посиланням Нова Пошта — Відстежити.

Термін доставки складає 1–2 діб залежно від віддаленості населеного пункту. Після прибуття посилки, вона зберігатиметься у відділенні 4 дні, на 5 день вона автоматично повертається назад до магазину, тому Вам потрібно встигнути її забрати.

Для отримання посилки Вам необхідно мати з собою паспорт, а також знати номер накладної.