Програма лояльності

Постійні клієнти магазину взуття «ЕЛЕГАНТ» мають можливість приєднатися до персоналізованої накопичувальної дисконтної програми лояльності, в рамках якої в міру накопичень на дисконтній картці (ДК) можуть не тільки економити до 10% від вартості покупки і брати участь у спеціальних акціях, а також сплачувати вартість покупки частинами в обумовлені терміни без відсотків і переплати.

Дисконтна програма здійснюється у кілька етапів:

  1. При купівлі перший раз. клієнт може оформити ДК і отримати 3% знижку. Також ДК можна оформити при здійсненні покупки в Інтернет-магазині з другої покупки.
  2. При накопиченні суми покупок на ДК рівну або більшу 1000 грн. Знижка по ДК збільшується до 5%.
  3. При накопиченні суми покупок на ДК рівну або більшу 5000 грн. Знижка по ДК збільшується до 7%.
  4. Якщо накопичена сума покупок на ДК досягає 10000 грн., знижка підвищується до 10%.

Знижки на ДК діють на постійній основі згідно накопичень клієнта.

Знижки по дисконтній картці не поширюються на супутні товари (засоби по догляду за взуттям, устілки) і на окремі аксесуари!

Знижки по ДК не додаються до товарних знижок та знижок по акціях, якщо це не передбачено умовами акцій! Подробиці акцій дізнавайтеся на сайті та у наших консультантів.

Знижка по ДК може бути використана також членами родини власника ДК, якщо їх персональні дані заздалегідь були додані до його картки.

Разові знижки

  • Знижка до Дня народження 3%, яка діє протягом 3 днів до і після Дня народження клієнта (разом 1 тиждень). Ця знижка додається до знижки по дисконтній карті і може бути використана один раз за період. Не діє на акційні товари.

Дія ДК в Інтернет-магазині «ЕЛЕГАНТ»

Дисконтні картки магазину взуття «ЕЛЕГАНТ» також діють в Інтернет-магазині. Якщо ви вже є власником картки, вам необхідно вказати номер ДК при оформленні замовлення.

ДК видається з другої покупки в Інтернет-магазині, разом з 5% знижкою. Якщо ви вже робили покупку у нашому Інтернет-магазині, будь ласка вкажіть це у деталях замовлення і Ви отримаєте дисконтну карту клієнта зі знижкою на другу покупку в Інтернет-магазині. Зберігайте ДК до наступних покупок.

Порядок відновлення загублених дисконтних карт

Відновленню підлягають накопичувальні дисконтні карти за умови зазначення всіх анкетних даних в заяві по відновленню дисконтної карти і збігу зазначених анкетних даних в заяві з анкетними даними, залишеними при отриманні дисконтної картки;

Для того щоб відновити накопичувальну дисконтну карту, клієнту необхідно:

  1. Заповнити заяву-анкету на відновлення дисконтної карти в магазині взуття «ЕЛЕГАНТ».
  2. В заяві вказати анкетні дані (П.І.Б., дату народження, телефон) клієнта, на ім’я якого була отримана накопичувальна дисконтна карта.
  3. У разі знаходження в базі даних офісу анкетних даних клієнта, накопичувальна дисконтна карта відновлюється, а клієнт інформується про це і отримує нову дисконтну карту.
  4. У разі відсутності анкетних даних покупця, на ім’я якого була отримана накопичувальна дисконтна карта, в базі даних магазину, накопичувальна дисконтна карта не відновлюється але може бути видана нова з наступної покупки.

Магазин взуття «ЕЛЕГАНТ» залишає за собою право вносити будь-які зміни в порядок роботи дисконтної програми лояльності, а також змінювати розмір наданої знижки за дисконтними картками, в тому числі в період проведення спеціальних акцій і пропозицій.