Дисконтна система знижок

Постійні клієнти магазину взуття «ЕЛЕГАНТ» мають можливість приєднатися до персоналізованої накопичувальної дисконтної програми, в рамках якої в міру накопичень на дисконтній картці (ДК) можуть не тільки економити до 10% від вартості покупки і брати участь у спеціальних акціях, але також оплачувати вартість покупки частинами в обумовлені терміни без відсотків і переплати.

Дисконтна програма здійснюється у кілька етапів:

  1. При купівлі товару на 1000 грн. клієнт може оформити ДК і отримати 5% знижку з наступної покупки. Також ДК можна оформити при здійсненні покупки в Інтернет-магазині з другої покупки.
  2. При накопиченні суми покупок на ДК рівну або більшу 3000 грн. Знижка по ДК замінюється до 7%. Отримавши одного разу 7% на ДК, клієнт отримує дану знижку незалежно від суми і частоти покупок в магазині взуття «ЕЛЕГАНТ».
  3. Якщо накоплена сума покупок на ДК досягає 7000 грн. і більше, знижка підвищується до 10%. Щоб зберегти цю знижку, клієнт має робити покупки у магазині ЕЛЕГАНТ хоча б раз на 365 днів з моменту останнього придбання. Якщо на протязі 365 днів (одного року) клієнт не робить покупок, знижка знижується до 7% і накопичення починається заново.

Знижки по дисконтній картці не поширюються на супутні товари (засоби по догляду за взуттям, устілки) і на окремі аксесуари!

Знижки по ДК не додаються до товарних знижок та знижок по акціях (які зазвичай більше знижок по дисконтній системі), якщо це не передбачено умовами акцій! Подробиці акцій дізнавайтеся у продавців в магазині.

Разові знижки

  • Знижка 7% незалежно від наявності дисконтної картки надається всім пенсіонерам та ветеранам АТО. Вам необхідно просто пред’явити пенсійне посвідчення при покупці у нашому магазині. Не діє, якщо акційна знижка на товар більша за 7% або покупець вже має дисконт зі знижкою 7% і більше.
  • Знижка до Дня народження 3%, яка діє протягом 3 днів до і після Дня народження клієнта (разом 1 тиждень). Ця знижка додається до знижки по дисконтній карті і може бути використана один раз за період.

Дія ДК в Інтернет-магазині «ЕЛЕГАНТ»

Дисконтні картки магазину взуття «ЕЛЕГАНТ» також діють в Інтернет-магазині. Якщо ви вже є власником картки, вам необхідно вказати номер ДК при оформленні замовлення.

ДК видається з другої покупки в Інтернет-магазині, разом с 5% знижкою, якщо перша покупка була більшою за 1000 грн. Якщо ви вже робили покупку у нашому Інтернет-магазині, будь ласка вкажіть це у деталях замовлення і Ви отримаєте карту зі знижкою на другу покупку в Інтернет-магазині. Зберігайте ДК до наступних покупок.

Порядок відновлення загублених дисконтних карт

Відновленню підлягають накопичувальні дисконтні карти за умови зазначення всіх анкетних даних в заяві по відновленню дисконтної карти і збігу зазначених анкетних даних в заяві з анкетними даними, залишеними при отриманні дисконтної картки;

Для того щоб відновити накопичувальну дисконтну карту, клієнту необхідно:

  1. Заповнити заяву-анкету на відновлення дисконтної карти в магазині взуття «ЕЛЕГАНТ».
  2. В заяві вказати анкетні дані (П.І.Б., дату народження, телефон) клієнта, на ім’я якого була отримана накопичувальна дисконтна карта.
  3. У разі знаходження в базі даних офісу анкетних даних клієнта, накопичувальна дисконтна карта відновлюється, клієнта інформується про це і отримує нову дисконтну карту.
  4. У разі відсутності анкетних даних покупця, на ім’я якого була отримана накопичувальна дисконтна карта, в базі даних магазину, накопичувальна дисконтна карта не відновлюється.

Сума накопичень із загубленою дисконтної карти переноситься на відновлену дисконтну карту; номер загубленої дисконтної карти блокується.

Магазин взуття «ЕЛЕГАНТ» залишає за собою право вносити зміни в порядок роботи дисконтної програми, а також змінювати розмір наданої знижки за дисконтними картками, в тому числі в період проведення спеціальних акцій і пропозицій.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете задати їх через форму зворотного зв’язку на сторінці Зворотній зв’язок, зателефонувавши нам за наданими номерами телефонів, замовивши зворотний дзвінок або відправивши повідомлення електронної пошти з темою «Дисконтна картка».