Дисконтна система знижок

Постійні клієнти магазину взуття «ЕЛЕГАНТ» мають можливість приєднатися до персоналізованої накопичувальної дисконтної програми, в рамках якої в міру накопичень на дисконтній картці (ДК) можуть не тільки економити до 10% від вартості покупки і брати участь у спеціальних акціях, але також оплачувати вартість покупки частинами в обумовлені терміни без відсотків і переплати.

Дисконтна програма здійснюється у кілька етапів:

  1. При купівлі товару на 1000 грн. клієнт може оформити ДК і отримати 5% знижку з наступної покупки. Також ДК можна оформити при здійсненні покупки в Інтернет-магазині з другої покупки.
  2. При накопиченні суми покупок на ДК рівну або більшу 5000 грн. Знижка по ДК замінюється до 7%. Отримавши одного разу 7% на ДК, клієнт отримує дану знижку незалежно від суми і частоти покупок в магазині взуття «ЕЛЕГАНТ».
  3. Якщо накоплена сума покупок на ДК досягає 10000 грн. і більше, знижка підвищується до 10%. Щоб зберегти цю знижку, клієнт має робити покупки у магазині ЕЛЕГАНТ хоча б раз на 365 днів з моменту останнього придбання. Якщо на протязі 365 днів (одного року) клієнт не робить покупок, знижка знижується до 7% і накопичення до 10% починаються заново.

Знижки по дисконтній картці не поширюються на супутні товари (засоби по догляду за взуттям, устілки) і на окремі аксесуари!

Знижки по ДК не додаються до товарних знижок та знижок по акціях (які зазвичай більше знижок по дисконтній системі), якщо це не передбачено умовами акцій! Подробиці акцій дізнавайтеся на сайті та у продавців в магазині.

Разові знижки

  • Знижка до Дня народження 3%, яка діє протягом 3 днів до і після Дня народження клієнта (разом 1 тиждень). Ця знижка додається до знижки по дисконтній карті і може бути використана один раз за період. Не діє в період акції, якщо інше не вказано в умовах акції.

Дія ДК в Інтернет-магазині «ЕЛЕГАНТ»

Дисконтні картки магазину взуття «ЕЛЕГАНТ» також діють в Інтернет-магазині. Якщо ви вже є власником картки, вам необхідно вказати номер ДК при оформленні замовлення.

ДК видається з другої покупки в Інтернет-магазині, разом с 5% знижкою, якщо перша покупка була більшою за 1000 грн. Якщо ви вже робили покупку у нашому Інтернет-магазині, будь ласка вкажіть це у деталях замовлення і Ви отримаєте карту зі знижкою на другу покупку в Інтернет-магазині. Зберігайте ДК до наступних покупок.

Порядок відновлення загублених дисконтних карт

Відновленню підлягають накопичувальні дисконтні карти за умови зазначення всіх анкетних даних в заяві по відновленню дисконтної карти і збігу зазначених анкетних даних в заяві з анкетними даними, залишеними при отриманні дисконтної картки;

Для того щоб відновити накопичувальну дисконтну карту, клієнту необхідно:

  1. Заповнити заяву-анкету на відновлення дисконтної карти в магазині взуття «ЕЛЕГАНТ».
  2. В заяві вказати анкетні дані (П.І.Б., дату народження, телефон) клієнта, на ім’я якого була отримана накопичувальна дисконтна карта.
  3. У разі знаходження в базі даних офісу анкетних даних клієнта, накопичувальна дисконтна карта відновлюється, клієнта інформується про це і отримує нову дисконтну карту.
  4. У разі відсутності анкетних даних покупця, на ім’я якого була отримана накопичувальна дисконтна карта, в базі даних магазину, накопичувальна дисконтна карта не відновлюється.

Сума накопичень із загубленою дисконтної карти переноситься на відновлену дисконтну карту; номер загубленої дисконтної карти блокується.

Магазин взуття «ЕЛЕГАНТ» залишає за собою право вносити зміни в порядок роботи дисконтної програми, а також змінювати розмір наданої знижки за дисконтними картками, в тому числі в період проведення спеціальних акцій і пропозицій.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете задати їх через форму зворотнього зв’язку на сторінці Зворотній зв’язок, зателефонувавши нам за наданими номерами телефонів, замовивши зворотній дзвінок або відправивши повідомлення електронної пошти з темою «Дисконтна картка».