Vasari Trend

Відображаються всі 4 результатів

Відображаються всі 4 результатів

Компанія «Sico Fusion» займається дизайном, розробкою, виробництвом і продажем взуття, має п'ятнадцятирічний досвід роботи на взуттєвому ринку України. Своїм успіхом компанія багато в чому зобов'язана плідній співпраці з італійськими дизайнерами екстра-класу.

З 2008 по 2012 рік на українському ринку компанія «Sico Fusion» представляла чотири взуттєвих бренду, які максимально задовольняли потреби споживачів. Це торгові марки Morphine (бюджетна цінова категорія), Giorgio Vasari (взуття преміального сегмента), Sico Fusion Style і Sico Fusion Life (бренди цінової категорії «середній +»)

З січня 2013 року компанія в прагненні до постійного розвитку, піднялася ще на сходинку вище і отримала право виробляти взуття під торговою маркою «VASARI TREND» (тепер ця торгова марка представляє цінову категорію «середній +»). Італійське коріння, вінтажний дизайн упаковки підкреслюють шляхетність нової марки, і її спорідненість з більш дорогою "GIORGIO VASARI".

Дизайн взуття бренду "VASARI TREND" розробляється провідними італійськими дизайнерами, а виробляється взуття на фабриках в Туреччині з натуральних шкір і комплектуючих аксесуарів з Італії та Туреччини.